img

ZUBİZU üyelerine özel hediye fırsatı Damat Tween mağazalarında


ZUBİZU üyeleri, Damat Tween mağazalarında tüm kampanyalara ilave ekstra %5 hediye fırsatı kazanıyor. Yeni sezon alışverişlerinde geçerli kampanyadan Şubat ayı sonuna kadar faydalanılabilir.

Yeni nesil enerjiyi yakalamak isteyenlerin tercihi Damat Tween mağazalarından yapılacak alışverişlerde, 2022 İlkbahar/Yaz, 2022-2023 Sonbahar/Kış ve 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarına ait tüm ürünlerde, ZUBİZU üyelerine özel kampanya devam ediyor. Yeni yıla en şık kombinlerle girmek isteyen stil sahibi üyelere, Damat Tween mağazalarından 28 Şubat’a kadar yapacakları alışverişlerde tüm kampanyalara ek anında %5 hediye indirim uygulanacak. Sadece mağazalarda geçerli kampanya, diğer çek kullanımlarıyla ise birleştirilemeyecek.

Damat Tween, yeni koleksiyonunda da sürdürülebilir moda anlayışını, özgüveni yüksek tasarım diliyle koruyor. İtalyanın köklü kumaş fabrikalarında, rafine kumaşlarla üretilen ceket ve kabanlar, hem ofis hem de günlük şıklığa uygun takımlar Damat Tween mağazalarında.

5 milyona yakın üyesine yeme-içmeden modaya, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan sanat ve eğlenceye farklı yaşam tarzlarına uygun öneri ve içerikler sunan ZUBİZU, üyelerine hayatlarını kolaylaştıran deneyim ve ayrıcalıklar yaşatmaya devam ediyor.

Kampanyalarla ilgili detaylı bilgilere ve çok daha fazlasına ZUBİZU’dan ve Damat Tween mağazalarından ulaşılabilir.

Vakıf Katılım

 

 

 

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.