img

Suwen yeni mağazalarıyla büyümeye devam ediyor


Türkiye’nin en hızlı büyüyen kadın iç giyim perakende markası Suwen’in yeni açtığı mağazalarla Türkiye’nin 43 ilinde 150 mağazası oldu. Suwen ayrıca Eylül ayında Kıbrıs’ta ilk ve Romanya’da da 4. mağazasını açarak toplam 155 mağazaya ulaştı.

İç giyimden ev giyime, çoraptan korseye, mayo ve bikini koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar 1.500’e yakın ürün çeşidiyle, farklı yaş ve tarzdaki kadınların her anında yanında olmayı hedefleyen Suwen yeni açtığı mağazalarıyla büyümeye devam ediyor.

Tokat’taki ilk mağazasını Novada AVM’de açan Suwen, şık ürün koleksiyonları, fonksiyonel ürünleri ve farklı tarz ve bedenlerdeki modelleriyle Tokat’ta da beklenen ilgiyi gördü.

Kayseri Tuna Life AVM’de açılan mağazayla birlikte Suwen’in yurtiçindeki toplam mağaza sayısı 150 oldu.

Suwen Romanya’da Baneasa’da açtığı yeni mağazayla buradaki mağaza sayısını 4’e çıkarırken Kıbrıs Lefkoşa’da da ilk mağazasının açılışını gerçekleştirdi.

Suwen Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Ali Bolluk, bu büyüme atağı ve yeni mağaza hedefleri hakkında şunları söyledi;

“2022’nin başında, tarafsız bir araştırma firmasının yaptığı incelemeye göre kadınların %95’i iç giyim, ev giyim, çorap, plaj giyim, hamile ve lohusa giyimde Suwen’i tavsiye ediyor. Bu talepten yola çıkarak, 2022 yılındaki yeni mağaza hedeflerimizi gerçekleştirmek üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her yıl yurt içinde 20 ile 35 yeni mağaza açmayı planlıyoruz. Bugün itibarıyla Türkiye’nin 43 ilinde 150 mağazaya ulaştık.

Kıbrıs, Lefkoşa’da ilk mağazamızı açtık. Kıbrıs’ta daha önce üçüncü tarafların işlettiği satış noktalarında ürünlerimizin satışını gerçekleştiriyorduk. Kıbrıs halkını artık kendi mağazamızda da ağırlayabildiğimiz ve tüm ürün çeşitlerimizle onlara ulaşabildiğimiz için çok mutluyuz. İkinci mağazamızın hazırlıkları da devam ediyor.

2022’de hızlı bir giriş yaptığımız Romanya’da dördüncü mağazamızın açılışını gerçekleştirdik. Romanya pazarında iki yıl içerisinde 20 noktaya ulaşacağımızı öngörüyoruz.

Hedeflerimizden biri Türkiye’den özgün, kendine güvenen, Türk kadınını temsil eden bir marka çıkartmak.”

Suwen Hakkında:

2003 yılında İstanbul’da kurulan Suwen, Türkiye kadın iç giyim, ev giyim, plaj giyim ve çorap (KİEP) sektöründe faaliyet göstermektedir. Modern Özel Zincir Mağazalar arasında mağaza sayısı bakımından Türkiye’nin en yaygın ikinci mağaza ağına sahip olan Suwen’in mağazaları 2021 yılında yaklaşık 7,6 milyon ziyaretçi ağırlamıştır.

Suwen, kendi markası ve tasarımı ile müşterilerine hizmet vermektedir. İç giyimden ev giyimine, çoraptan korseye, mayo ve bikini koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar geniş ürün yelpazesiyle bir kadının her anında yanındadır.

Suwen Türkiye’deki perakende ağını genişletmenin yanı sıra Kıbrıs ve Romanya’da faaliyet göstermektedir. Ayrıca Irak, Azerbaycan, İsrail ve Filistin’de üçüncü tarafların işlettiği satış noktalarında da faaliyetlerine devam etmektedir.


Hibya Haber Ajansı

Vakıf Katılım

 

 

 

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.