img

Silk and Cashmere’den 2023’ün ZUBİZU’ya özel ilk fırsatı


Silk and Cashmere, yeni yılın ilk kampanyasıyla 31 Ocak’a kadar Silk and Cashmere mağazaları ve silkandcashmere.com’dan yapılacak her 10 bin TL’lik alışverişinize 2 bin 23 TL indirim fırsatı sunuyor. ZUBİZU üyeleri ise, yapacakları tüm alışverişlerde kampanyaya ilave ekstra yüzde 5 indirim fırsatı daha kazanacak.

Giyimde kaşmir sıcaklığını ve ipek ferahlığını arayanların markası Silk and Cashmere, yeni yıla özel bir indirim kampanyası sunuyor. Silk and Cashmere mağazaları ve silkandcashmere.com’dan 31 Ocak’a kadar yapılacak her 10 bin TL’lik alışverişinizde 2 bin 23 TL indirim kazanılacak. Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU üyeleri ise markadan yapacakları alışverişlerde tüm kampanyalara ilave ekstra yüzde 5 indirim kazanma fırsatına sahip olacak.

Düğmeden fermuara, paketlemeden etiketlere hemen her parçada tamamen doğal ve geri dönüşümü mümkün malzemeler kullanmaya özen gösteren Silk and Cashmere; ipek ve kaşmir gibi dünyanın en değerli dokularından oluşan özel tasarım koleksiyonlarını kaşmir severler ile buluşturuyor. Yeni kampanya ile ZUBİZU üyeleri, ipek ve kaşmirin büyülü dünyasını avantajlı fiyatlarla keşfedecek.

Sayısı 5 milyona yakın üyesine yeme-içmeden modaya, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan sanat ve eğlenceye farklı yaşam tarzlarına uygun öneri ve içerikler sunan Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU, üyelerine hayatlarını kolaylaştıran deneyim ve ayrıcalıklar yaşatmaya devam ediyor.

Kampanyayla ilgili detaylı bilgilere ve çok daha fazlasına ZUBİZU’dan, Silk and Cashmere mağazalarından ve silkandcashmere.com’dan ulaşılabilir.

Hibya Haber Ajansı

Vakıf Katılım

 

 

 

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.