img

New York Moda Fuarı’nda Zühre Sonbahar-Kış koleksiyonu 7 kıta ile buluşacak


Modayı tüm dünyaya ulaştıran Zühre Tekstil, büyüklüğü, katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla ABD’nin ve dünyanın en önde gelen Kadın giyim moda fuarlarından birisi olan Magic New York’a katılıyor. Bu yıl 18-20 Eylül 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan “Magic New York”, yine tüm dünya için lüks markalardan fast fashion’daki son trendlere kadar yine lokomotif görevi görecek.

MAGIC New York’ta sonbahar-kış koleksiyonunu bir moda şovu ile sergileyecek olan Zühre Tekstil,  dünyanın dört bir yanından gelen alıcıları ve katılımcıları standında ağırlayacak.

KUZEY AMERİKA SATIŞ POTANSİYELİMİİZİ YÜZDE 30 ARTIRACAK!

Zühre Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Ekin, “Kadın giyim alanında 15-45 yaş demografisine koleksiyon üreten dünyanın en büyük ve en tanınmış markalarından biri olarak Zühre Tekstil bir dünya markası oldu. Zühre olarak tasarım ve kaliteyi kumaştan aksesuara kadar her alanda en üst düzeyde tutarak büyüdük ve her geçen yıl katlanan üretim ile büyüyoruz. 25 yıllık geçmişimiz ile milyonlarca mutlu müşteri deneyimine sahip global bir marka olarak New York’tan tüm dünyaya yayılan bir sinerji ile “MAGIC New York”a “Farkını Hisset” mottomuz ile sunduğumuz Türk tekstilinin A+ kalitesindeki 300’ü aşkın tasarımımız ile katılıyoruz. Zühre olarak ile ürün kalitemizden ve kreatif tasarımlarımıza kadar her aşamada özen ve titizlikten asla ödün vermeyen bir çizgiye sahibiz. Online satışımız ve bayilerimiz aracılığı ile 4 kıtada 50 den fazla ülkede satış operasyonu yürütmekteyiz. 2022 yılı içinde Kuzey Amerika pazarında büyümeyi hedefliyoruz. Fuarların bizim Kuzey Amerika satış potansiyelimizi en az yüzde 30 artıracağını öngörüyoruz Sosyal medyada 3 milyonun üzerinde toplam takipçi sayımız var ve 7 kıtadan takipçimiz var. Zühre olarak yıl içerisinde düzenli olarak yaptığımız 12 online çekim 4 kampanya çekimi ile sürekli olarak güncel koleksiyonumuzu Zühre.com.tr’de müşterilerimiz ile en hızlı şekilde buluşturmakta ve bu operasyonel başarımızın meyvesini dünya üzerinde milyonlarca kadının Zühre Tekstil ürünlerini tercih etmesi ile almaktayız. MAGIC New York’ta Zühre 2022/23 Sonbahar-Kış Koleksiyonu'muzun ilham verici tasarımlarını görmek üzere herkesi “1058” numaralı standımıza bekliyoruz” dedi.

“MAGIC” ile modanın ilhamı New York’tan dünyaya yayılacak!

Hazır giyimden aksesuara, modern spor giyimin en trend modellerinden ayakkabıya, deri ve hazır giyim sektörünün en iyi moda markaları ve moda perakendesinin en etkileyici karar vericilerinin bir araya geleceği  Magic New York, “MAGIC” ruhu ile New York’ta dünyanın en önde gelen tekstil markalarının birbirinden şık ve etkileyici şovlarına sahne olacak. New York’ta katılımcılar bu fuar ile yine adeta bir moda şöleni yaşayacak. Kadın trendi, genç çağdaş, modern spor giyim, ayakkabı ve aksesuarların merkezi olan Magic New York’u dünyadan milyonlarca modasever çok yakından takip ediyor.

Vakıf Katılım

 

 

 

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.