img

Dünyanın beklediği yarışa temizlik desteği


Dünyanın en iyilerinin belirleneceği MXGP Türkiye’ye geri sayım devam ederken, ASPEROX Dünya Motokros Şampiyonası’nın Türkiye etabı olan MXGP Türkiye’nin temizlik sponsoru oldu. Dünya Motokros Şampiyonası MXGP’nin final yarışı olması nedeniyle MXGP Türkiye büyük ilgi görüyor. Dünyanın motokrosta en iyi yarışçısı olan 120’nin üzerinde sporcunun katılacağı MXGP Türkiye’nin resmi temizlik sponsoru piyasaya çıktığı ilk günden itibaren tüketicilerin beğenisini kazanarak pazar lideri konumuna yükselen Asperox oldu.

Birçok yüzeyde olduğu gibi motosikletler için de hızlı, pratik ve zahmetsiz bir temizlik sağlayan Asperox Sarı Güç, spora destek vermeye, sporculara güç katmaya ve onlar için hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Saniyeler içinde temizleyebilme gücüyle fark yaratan Asperox, zamanla mücadele edecek Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP) yarışçılarına destek olacak.

Dünyanın en önemli motokrosçularının yarıştığı Dünya Motokros Şampiyonası, MXGP TÜRKİYE etabı ile final yapacak. 120'nin üzerinde yarışçının katılacağı MXGP TÜRKİYE etabında Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP), Dünya Gençler Motokros Şampiyonası (MX2), Dünya Kadınlar Motokros Şampiyonası (WMX) ve Avrupa Motokros Şampiyonası (MXOPEN EURO) olmak üzere dört dalda dünyanın en iyilerini ağırlayacak. Türkiye’de yapılacak yarışa Honda, Yamaha, Kawasaki, KTM, Husqvarna, GasGas, Beta, Suzuki ve Fantic gibi fabrika takımlarının da olduğu 25 takım 120’yi aşkın yarışçının katılması bekleniyor. 3 Eylül'de sıralama, 4 Eylül'de ise final yarışları yapılacak MXGP TÜRKİYE'de ülkemizden 13 sporcu mücadele edecek.

Türkiye’nin 2022 yılındaki entegre gençlik ve spor en büyük etkinliği Türkiye MotoFest, bu yıl Türkiye'nin starlarını ağırlamayı sürdürecek. 40’a yakın ücretsiz etkinlik ve Türkiye’nin yıldız sanatçılarının sahne alacağı 10 büyük konser ile adından söz ettirecek. Motosiklet severlerin buluştuğu Türkiye MOTOFEST'te bu yıl Gökçe, Sagopa Kajmer, Haluk Levent, Manuş Baba, Ebru Yaşar, Mary Jane, Koray Avcı, Kolpa, Erol Evgin, Ajda Pekkan sahne alacak. 

Motosiklet kullanıcılarının en çok kullandığı temizlik maddelerinden biri olan Asperox, dünya ve Türkiye'den motosiklet kullanıcılarıyla MXGP TÜRKİYE ve TÜRKİYE MOTOFEST'de buluşacak.

Hibya Haber Ajansı

Vakıf Katılım

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.