img

Diamond ile yılbaşı gecesi göz kamaştırın


Işıltı ve zarafetin uyumla dans ettiği Diamond koleksiyonu yılbaşı gecesi modern ve iddialı kadınların şıklığını tamamlayacak.

Özel tasarımları, şık ve iddialı modelleriyle Suwen koleksiyonları iç giyim kombinlerine yön vermeye devam ediyor. Özel taş işlemeleri, dantel detaylı bantlı tasarımıyla Diamond koleksiyonu, yeni yılda göz kamaştıran bir şıklık sunuyor.

Koleksiyonda yer alan özel tasarım destekli sütyeni, üzeri taş işlemeli kumaşı ve 75B – 90B beden aralıkları ile şık ve rahat kullanım sağlarken, koleksiyonda padded bra, slip, brazilian string kırmızı ve siyah renk alternatifleriyle yer alıyor.

Bu yılın modası özel taş işlemeleri ile Diamond koleksiyonu ışıltısıyla yeni yılda iç giyim tasarımlarınızda fark yaratıyor. Özel tasarımdaki sütyenleri şık bir davette gömlek ya da ceket içi kombinlerinizde de kullanabilirsiniz.

Koleksiyonda yer alan, kendinden desenli kumaşıyla ince askılı Diamond gecelik, dökümlü formu ve dikkat çeken şık kumaşıyla ev zarafetinizi tamamlarken, koleksiyonda yer alan aynı kumaş ve formdaki kısa sabahlık şık bir kombin oluşturuyor.

Diamond şortlu pijama takımı bu koleksiyonda yerini alıyor. İnce askılı dökümlü şık pijama üstü ve valonlu kısa şortuyla rahatından ve şıklığından vazgeçmeyenler için özel olarak tasarlandı.

Dış giyim kadar şık Diamond Maskulen pijama takımı, kruvaze gömlek formundaki pijama üstü ve bol dökümlü pijama altıyla ev giyimi kombinleriniz için yeni yılda fark yaratacak!

Koleksiyonda siyah ve bordo renk alternatifiyle ön plana çıkan gecelikler, sabahlıklar ve pijama takımları; özel kumaşı, zarif tasarımıyla yeni yıl şıklığınıza zarafet katıyor.

Her daim şık ve rahat, kaliteli tercihler yapmaya değer veren kadınların tarzına göre tasarlanan SUWEN ürünleri tüm Suwen mağazaları ve www.suwen.com.tr adresli online alışveriş sitesinde sizi bekliyor.

Suwen Hakkında:

2003 yılında İstanbul’da kurulan Suwen, Türkiye kadın iç giyim, ev giyim, plaj giyim ve çorap (KİEP) sektöründe faaliyet göstermektedir. Modern Özel Zincir Mağazalar arasında mağaza sayısı bakımından Türkiye’nin en yaygın ikinci mağaza ağına sahip olan Suwen’in mağazaları 2021 yılında yaklaşık 7,6 milyon ziyaretçi ağırlamıştır.

Suwen, kendi markası ve tasarımı ile müşterilerine hizmet vermektedir. İç giyimden ev giyimine, çoraptan korseye, mayo ve bikini koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar geniş ürün yelpazesiyle bir kadının her anında yanındadır.

Suwen Türkiye’deki perakende ağını genişletmenin yanı sıra Romanya’da faaliyet göstermektedir. Ayrıca Irak, Azerbaycan, Kıbrıs, İsrail ve Filistin’de üçüncü tarafların işlettiği satış noktalarında da faaliyetlerine devam etmektedir.


Hibya Haber Ajansı

Vakıf Katılım

 

 

 

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.