Black Friday SUWEN’de toz pembe

Ülkemizde ve dünyada yılın en büyün indirim günleri olan Black Friday, Suwen.com.tr ve Suwen mağazaları için de oldukça yoğun ve heyecanlı başladı.

Ülkemizde ve dünyada yılın en büyün indirim günleri olan Black Friday, Suwen.com.tr ve Suwen mağazaları için de oldukça yoğun ve heyecanlı başladı. 15 yıldır, ev giyim, iç giyim, plaj, çorap & tayt ve korse ürünleri kullanan kadınlar, geniş ürün koleksiyonları arasından beğendikleri ürünlerin bazılarını indirim günlerine saklıyor. Geleneksel Black Friday indirim konseptini lokalize eden markalar, kendi indirim mottolarını kullanırken, indirim günleri 1 gün yerine daha uzun süreli olarak tüketici ile buluşuyor. Heyecanla beklenen Black Friday, Suwen’de Toz Pembe Cuma İndirim Günleri olarak anılırken, farklı isim varyasyonları da dikkat çekiyor. Toz Pembe indirim günlerinde sütyen dahil tüm ürünler büyük indirimde! Ev giyimine önem veren kadınlar farklı tarz ve modellerdeki pijamalardan birkaç adet alarak ev giyimi koleksiyonunu genişletiyor.

 

Mağazanın tamamını alıp çıkmak istedikleri alışveriş hayallerini yılın en büyük Suwen indirimine saklayan tüketiciler, mağazalardaki uzun kuyrukların yanı sıra suwen.com.tr’de de hızlı ve beklemeden ürünlere ulaşıyor.

 

Kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alan; pamuklu, modal, sade, klasik şık tasarımlarıyla slip, hipster, string, brazilian vb modellerdeki külotlar mutlaka alışverişleri içerisinde yer alıyor. Sadece Black Friday döneminde indirime giren tüm sütyenler de en çok ilgi gören ürün koleksiyonlarımızın başında! Ceketler ve gömleklere rahatça kombinlenen bralet sütyenlerin her rengi çamaşır dolabımda olsun diyenler black friday indirimlerini kaçırmıyor. Balenli & balensiz sütyenler, destekli ve desteksiz ürün alternatifleriyle hem ihtiyaçlarınız hem de farklı model alternatifleriniz için geniş çaplı ürün çeşidi sunuyor. Tayt korse, külot korse, bel korsesi gibi farklı tasarımlardaki korseler de her kadının dolabında olması gereken ürünler arasında. Büyük indirim günlerinde ihtiyacı olabilecek ürünleri de unutmayan kadınlar, sepetlerini farklı ürün alternatifleriyle dolduruyor. Ve trendy grupları; fashion modelli kombinezon ve gecelikler, pijama takımları ve iç giyim modelleri özel günleriniz için şık ve dikkat çeken tasarımlarıyla çamaşır dolabınızda yerini alıyor.

Türkiye'de Black Friday

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyük indirim oranlarının olduğu Black Friday ‘de mağazalar kapılarını çok erken saatte açıp geç saatte kapatıyorlar. Birçok farklı sektörün aynı anda indirim yaptığı festivalde iç giyim sektörü de en çok ilgi gören kategoriler arasında yer alıyor. Markaların yıl boyu yaptığı indirim oranlarının yanı sıra büyük oranlardaki indirime ayak uyduran perakende ve online mağazalar oldukça yoğun satışlar gerçekleştiriyor. Tüm dünyadaki tüketicilerin özellikle bekledikleri black friday indirimleri ülkemizde de aynı ilgiyi görüyor. Hem fonksiyonel hem de şık tasarımlarıyla dikkat çeken Suwen ürünleri de özel indirim kampanyalarıyla yerini alıyor.

1932 yılından bu yana yeni yıl alışverişlerinin başlangıcı olarak kabul edilen Black Friday dönemi, ABD, Kanada ve İngiltere’nin ardından bütün dünyaya yayılan alışveriş festivali haline geldi. Tüm markaların büyük indirim günleri yaptığı kampanyada tüm mağazalar kapıların gece geç saate kadar açık tutuyor. Tüm dünyada gelenek haline gelen Black Friday indirimleri hem Suwen mağazalarında hem de suwen.com.tr’de yoğun ilgi görüyor. İhtiyaçları dışında beğendikleri ürünleri de dolabında görmek isteyen kadınların alışveriş hacimlerini büyüten black friday trendi, Suwen’in yeni sezon ürünlerinin birçoğuna sahip olmak isteyen kadınların radarında. 37 ildeki 134 Suwen mağazası ve suwen.com.tr ile indirim festivalinde her yıl olduğu gibi bu yılda büyük indirimler yerini alıyor. Bu yıl 22-30 Kasım tarihleri arasındaki büyük indirim kampanyasını kaçırmayın.

Okunma