news-details

Evidea yeni mağazasıyla Bursalılara “merhaba” dedi

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, perakende ağını genişletmek üzere mağaza yatırımlarına devam ediyor. Evidea’nın yeni mağazası, Bursa CarrefourSA’da kapılarını açtı. Evidea, yeni mağazasının açılışına özel 500 TL ve üzeri alışverişe anında 100 TL indirim kampanyası düzenliyor!

2019 yılında gerçekleşen yeni ortaklık yapısı sonrasında altyapısal çalışmalarını tamamlayan ve güçlü e-ticaret kimliğine ek olarak perakende mağaza zinciri yapısıyla da müşterileriyle buluşan Evidea, büyüme hamlesine devam ediyor. Özellikle kadın tüketicileri heyecanlandıracak yeni Evidea mağazası “Burada her şey evim için” sloganıyla Bursa CarrefourSA AVM’nin zemin katında açıldı. Bursa CarrefourSA AVM mağazasını ziyaret eden Evidea müşterileri, açılışa özel fırsat kampanyasından yararlanıyor. 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, anında 100 TL indirimin sahibi oluyor. Elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünleri kapsayan kampanya, 2 Ağustos’a kadar geçerli olacak.

Evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere; kaliteli, trend, ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunan Evidea, 6 yıl içinde 110 mağaza açmayı planlıyor. Evidea, çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak ortalama 1600 m2 büyüklüğündeki keyifli ve ferah mağazalarında, tüketicilerin dekoratif fikirler bulup ilham alabileceği bir ev alışverişi deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Bursa’daki ilk mağazasını hizmete sunan Evidea’nın şube açılışları 2020 yılı boyunca Türkiye’nin önde gelen alışveriş merkezlerinde devam edecek.


Hibya Haber Ajansı