img

Afrika’nın benzersiz doğasını GitmekLazım.com ile keşfetmek mümkün


GitmekLazım.com, 16-23 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek tur programıyla gezginleri Güney Afrika’nın kültürel yapılarına ve gelenek göreneklerini keşfetmelerini mümkün kılacak. Afrika’nın mistik dokusunu hissederek, özel bir deneyim yaşama imkânı sağlayan GitmekLazım.com, kullanıcılarına bölgeyi gezip görme ve aynı zamanda diğer gezginlerle sosyalleşmesini de sağlıyor.

Güney Afrika’nın muazzam tabiatı ve tarihine yakın temas
GitmekLazım.com’un gerçekleştireceği Güney Afrika turu kapsamında, gezginler ülkenin iz bırakan lokasyonlarını keşfederken aynı zamanda özel lezzetleri deneyimleme fırsatı da bulacaklar. Tur kapsamında, Cape Town, Stelletbosh, Suncity Lesedi gibi özel destinasyonlar ziyaret edilirken aynı zamanda bu bölgelere özgü mutfakların tadı çıkarılacak ve panaromik şehir gezileri düzenlenecek. Gezginler, gerçekleştirilecek olan doğa turlarında ise “Big Five” olarak tanımlanan aslan, leopar, fil, bufalo ve su aygırıyla birlikte ayrıca 350 kuş türü, 65 sürüngen ve yüzlerce farklı hayvan çeşidini bu tur ile doğal ortamlarında görebilecekler.

GitmekLazım.com ‘‘Papel’’ ile gezginlerin yanında 
GitmekLazım.com, gezginlere ‘‘Papel’’ adı verilen uygulama ile puanlar kazandırıyor. Papel uygulaması sayesinde gezginler bir tura katıldıktan sonra daha sonra gerçekleştirmek istedikleri seyahat planlarında Papellerini indirim olarak kullanıyor ve tur satın almak istediklerinde avantaja sahip oluyorlar.

GitmekLazim.com
2019 yılında kurulan GitmekLazım.com, gezginlere yurt içinde ve yurt dışında birbirinden farklı tur seçenekleri sunuyor. Platform içinde bulunan araçlar ve “Papel Kazan” uygulamasıyla seyahat anlayışına yenilikçi avantajlar getiren GitmekLazim.com, gezginlerin hayalini kurduğu tatili gerçekleştirmesine yardımcı oluyor.

Vakıf Katılım

 

 

 

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.