news-details

Eğitim sektörünün ilk hibrit buluşması

Tarsus Turkey tarafından Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nün (YEĞİTEK) işbirliği ve Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları sponsorluğunda düzenlenecek GESS Türkiye ve Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi, sektörünün ilk hibrit buluşması olacak. Eğitim teknolojileri ve çözümleri sektörünün yeni satın alma dönemi olan Ekim ayında binlerce satın almacıyı ağırlayacak olan GESS Türkiye, ayrıca fuar kapsamında bu yıl ilk kez uygulanacak olan Online B2B programıyla da ziyaretçi olmak isteyip de farklı nedenlerden ötürü İstanbul'a gelemeyen yurt içi ve yurt dışından satın almacıları, katılımcı firmalar ile dijital ortamda buluşturacak.
 

GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi 2020 için geri sayım başladı. Eğitim dünyasını 01-03 Ekim tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda bir araya getirecek olan fuar bu yıl hem fuar alanında hem de dijital ortamda gerçekleştirilecek. Organizasyonun Türkiye’nin eğitim alanındaki ilk hibrit buluşması olacağı bilgisini veren Tarsus Turkey Fuar Direktörü Seda Ispartalıgil açıklamasında; “Hibrit Fuar olarak açacağımız GESS Türkiye, her zaman olduğu gibi yine dünyanın dört bir yanından eğitim profesyoneline ev sahipliği yapacak. Bununla birlikte İstanbul’daki bu büyük buluşmaya farklı nedenlerden ötürü gelemeyen yurt içi ve yurt dışından satın almacılar, Online B2B uygulamamız sayesinde fuara katılan firmalarla önceden randevulaşıp, fuar sırasında birebir online toplantılar yapacak ve ürünleri yerinde görecek. Yani fuarda bulunamasa bile dijital ortamda fuara dahil olabilecek. Böylece seyahat edemeyen satın almacıları da GESS Türkiye’ye dahil ederek, katılımcı firmalarımızın ticaretine beklentilerinin de üzerinde bir katkı sağlayabileceğiz” dedi.

 

Sektörün nabzının tutulduğu, eğitim uzmanlarının en yeni ürün, teknoloji, hizmet ve uygulamaları yerinde görebildiği GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi 2020’de yurt içi ve yurt dışından profesyonel alıcılar, devlet ve özel okul yöneticileri, müdürleri, sahipleri, yatırımcıları ve satın alma kararı veren yöneticileriyle tedarikçiler,  doğrudan bir araya geliyor. Eğitim alanında büyük bir teknoloji, bilgi ve ticaret platformu olan organizasyon hakkında detaylı bilgi için www.gess-turkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Hibya Haber Ajansı